Hé, jij ziet eruit als onze nieuwe collega! Toe aan een nieuwe uitdaging? Of zoek je een flexibele bijbaan naast je studie? Lees dan snel verder!
Wellicht heb je ons al wel eens voorbij zien komen, die auto op de snelweg met ons logo, of had je zelf een auto nodig voor een roadtrip met je vrienden of een verhuizing. Oscar Autoverhuur heeft namelijk Denemarken, Duitsland, België en Spanje al veroverd. Nu is het tijd voor Nederland! Met 500+ locaties in Europa en 120 in Nederland groeien wij ontzettend hard. Groei jij met ons mee?
Voor jou is elke dag hier anders. Op ons nieuwe kantoor in Ede ga jij ervoor zorgen dat onze klanten en partners blij zijn. Jij bent hét aanspreekpunt.
Hieronder een greep uit je verantwoordelijkheden :
- Klantcontact : Je bent verantwoordelijk voor het telefonisch contact met onze klanten en partners. Ook assisteer je hen via email, chat en diverse social media kanalen. Ook reageer je op de klantenbeoordelingen en los je eventuele klachten op.
- Rapporteren : Je houdt iedere week de KPI's bij met je team en analyseert waar het nóg beter kan.
- Marketing : Je assisteert bij het online zetten van onze campagnes
- Projecten : Heb je ideeën die je graag zou willen uitvoeren? Bij Oscar is er volop ruimte voor je initiatief. Graag zelfs!
Wat wij bieden
Zorg jij ervoor dat onze klanten blijven voor Oscar wegens geweldige klantenservice? Dan zorgen wij voor de rest.
Denk aan :
Geld. Hier werken wij natuurlijk allemaal voor. Wij bespreken je salariswensen tijdens het eerste gesprek.Flexibiliteit. Door de flexibiliteit in je uren, houd je genoeg tijd over voor je studie of privé leven.Thuiswerkmogelijkheden. Onze klantenservice is 7 dagen per week open. Wij hebben er voor gezorgd dat je in het weekend helemaal vanuit thuis kan werken!Reiskostenvergoeding. Kom je van ver? Geen probleem. Dit dekken wij ook!Teamuitjes. Als bedrijf zorgen wij een paar keer per jaar voor de meest onvergetelijke bedrijfsevenementen waar je nog jaren terug aan kan denken!Moderne omgeving. Een gloednieuw kantoor met goed ingeregelde werkplekken zodat je comfortabel en efficiënt je werk kunt doenFruit op werk. Oscar vindt je vitaliteit en fysiek welzijn belangrijk. Daarom hebben wij iedere week vers fruit op kantoor!Lunch. Als je doordeweeks op kantoor werkt, verzorgen wij lunch. Dus laat die boterhammen maar thuis!Wie ben jij?
Je bent iemand die altijd net dat beetje extra geeft voor de klant en blij is als zij dat ook zijn. Je bent vriendelijk, denkt graag mee en hebt zin om mee te helpen met de groei van ons bedrijf.
Daarnaast :
MBO+ / HBO- werk en denkniveau. Zet je talenten en skills in om onze afdeling nóg beter te maken!Talen. Je spreekt, schrijft en leest vloeiend Nederlands zodat je onze klanten en zakelijke partners professioneel kunt helpen. Je Engels is overigens ook op peil.Beschikbaarheid. In afstemming met jou maken wij een rooster dat perfect aansluit op je privé leven!Waar kom je terecht?
Oscar begon in 2019 in Denemarken, opgericht door twee broers met een passie voor software en auto's. Ons platform is super innovatief en zorgt ervoor dat klanten heel tevreden zijn. We zijn de snelst groeiende start-up in autoverhuur en hebben meer dan 120 vestigingen in Nederland. Ons doel is om de beste autoverhuurder van Nederland te worden, met uiteindelijk 200 vestigingen.
Enthousiast? Solliciteer vandaag en kom deze week nog op gesprek! Heb je nog vragen voordat je solliciteert? Neem dan contact met ons op.
J-18808-Ljbffr